Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Individualios konsultacijos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

2017 04 03

Psichologas gali tapti tuo neutraliu ir patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galima geriau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinių savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis onkologinės ligos metu.

Jei Jus palietė onkologinė liga;

jei kyla baimė ar nerimas;

jei jaučiatės liūdnas;

jei pasaulis atrodo nebemielas;

jei nebežinote kaip gyventi toliau;

jei nebejaučiate gyvenimo džiaugsmo;

jei neturite ar nematote žmogaus šalia, su kuriuo galėtumėt aptarti Jums kilusius jausmus – Jūs turite galimybę kreiptis dėl profesionalios psichologo konsultacijos.

Dažnai savo išgyvenimų nesinori „užkrauti“ artimiesiems, draugams, todėl psichologas gali tapti tuo neutraliu ir patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galima geriau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinių savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis onkologinės ligos metu.

Jeigu jaučiate poreikį pasikalbėti su specialistu, užsiregistruokite nemokamai individualiai konsultacijai, kurios nuo 2017 m. balandžio 24 d. bus teikiamos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Individualios konsultacijos vyks pirmadieniais nuo 17:30 iki 19:30 val. bendrijos „Kraujas“ ir „Onkopsichologijos ir komunikacijos centro“ patalpose (Trakų g. 9/1, 103 kab., Pranciškonų rūmai, Vilnius). Būtina išankstinė registracija.

Užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

Užsiregistruoti galite parašydami el.laišką: lina@kraujas.lt.

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai