Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Konferencija „Kraujo diena“ vyks rugsėjo 7 d.

2017 07 13

„Kraujo dienos“ tikslas – skatinti pažinti kraujo ligas, pateikti aktualią ir naujausią informaciją apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą ir rezultatus, taip pat aptarti aktualius mitybos, fizinio aktyvumo klausimus.

Rugsėjo 7 d., ketvirtadienį kviečiame į tradicinę, jau penktą kartą rengiamą konferenciją „Kraujo diena“. Konferencija vyks viešbutyje „Holiday Inn“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Minint „Kraujo dieną“ yra rengiamos konferencijos pacientams ir jų artimiesiems bei bendrosios praktikos gydytojams. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

KONFERENCIJOS, SKIRTOS PACIENTAMS IR ARTIMIESIEMS, PROGRAMA

KONFERENCIJOS, SKIRTOS GYDYTOJAMS, PROGRAMA

„Kraujo dienos“ tikslas – skatinti pažinti kraujo ligas, pateikti aktualią ir naujausią informaciją apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą ir rezultatus, taip pat aptarti aktualius mitybos, fizinio aktyvumo klausimus. „Kraujo diena“ siekia įtvirtinti platesnį visuomenės supratimą apie tai, kad piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Norint dalyvauti konferencijoje, reikalinga išankstinė registracija el. paštu registracija@kraujas.lt arba SMS žinute tel. 8 687 40952. Registruotis galima iki rugpjūčio 30 d.

Raginame visus pasinaudoti galimybe elektroniniu paštu registracija@kraujas.lt iš anksto pateikti Jums rūpimus klausimus gydytojams apie savo ligą. Konferencijos metu klausimai bus pateikiami anonimiškai.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai