Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Mirė bendrijos „Kraujas“ narys, aktorius Dalius Mertinas

2017 05 04

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Daliaus Mertino mirties jo šeimai ir artimiesiems.

D. Mertiną visuomet prisiminsime kaip aktyvų bendrijos „Kraujas“ narį, kuris atvirai dalijosi savo patirtimi su kitais pacientais bei siekė didinti inovatyvių vaistų prieinamumą kraujo vėžiu sergantiesiems.

Atsisveikinimas su velioniu vyks 6 d., nuo 12. val. laidojimo namuose Nutrūkusi Styga, Vilniuje. Urna su velionio palaikais išnešama 6 d., 17 val. Švento Juozapo koplyčioje, Pilaitėje, nuo 18 val. bus laikomos mišios. Vėliau, šeimos rate, laidotuvės vyks Nidoje.

Visus, norinčius pagerbti Daliaus atminimą, atrimieji prašo nenešti gėlių, o aukoti į šarvojimo salėje pastatytą aukų dėžutę. Visi suaukoti pinigai bus skirti Onkohematologinių ligonių bendrijai (OHLB) „Kraujas“, su kuria draugavo ir Dalius.

Skaitykite daugiau delfi.lt.

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai