Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Savipagalbos – emocinės paramos grupė

Susitikimai vyks nuo balandžio 27 d., kiekvieną penktadienį nuo 16.00 iki 17.30 val.

Susitikimų vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.

Susitikimuose dalyvauja iki 10 dalyvių.

Registruokitės internetu arba SMS žinute tel. 8 687 40 952.

Registracija į renginį


Please leave this field empty.

Prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis, kad galėtume su jumis susisiekti, įvykus pasikeitimams dėl renginio.

Savipagalbos – emocinės paramos grupės – tai tiksliniai grupės susitikimai, skirti sergantiems ar sirgusiems onkologine liga žmonėms. Pagrindinis grupės tikslas – vienas kitų palaikymas, dalijimasis informacija, kylančiais jausmais ir mintimis tiek išgirdus diagnozę, tiek gydymo metu, tiek remisijoje. Grupėje sukuriama saugi erdvė dalintis iškylančiais sunkumais bei keistis tarpusavio palaikymu su tą pačią – onkologinės ligos – patirtį turinčiais žmonėmis.

Susitikimų metu galėsite dalintis aktualia su liga susijusia informacija. Bendraudami mokysitės prisitaikyti prie ligos sukeltų pokyčių gyvenime, santykiuose ir savyje. Keisdamiesi patirtimi sužinosite įvairius problemų sprendimo ir sunkumų įveikimo būdus. Drauge ieškosite būdų, kaip rūpintis savimi, ką daryti, kad gyvenimas normalizuotųsi, būtų prasmingesnis ir džiaugsmingesnis.

Savipagalbos – emocinės paramos grupė – tai tinkama erdvė geriau pažinti save per bendravimą, santykius su kitais žmonėmis, suvokti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, atskleisti asmenybės galimybes, pagerinti bendravimo įgūdžius. Visa tai teigiamai veikia psichologinę savijautą bei gyvenimo kokybę.

Tai nėra tęstiniai užsiėmimai – Jūs galite dalyvauti tik viename susitikime, galite ateiti į kelis susitikimus arba kiekvieną penktadienį, tačiau būtina išankstinė registracija.

  • Susitikimai vyksta kiekvieną penktadienį nuo 16.00 iki 17.30 val.
  • Susitikimų vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.
  • Susitikimus koordinuoja psichologė Lina Šopienė.
  • Susitikimuose dalyvauja iki 10 dalyvių.

Registruokitės internetu arba SMS žinute tel. 8 687 40 952.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai