Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Renkuosi sveikatą: vaizduotės ir gydančių ritualų naudojimas sveikimui“

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje.

Seminaro laikas: lapkričio 22 d., trečiadienį. Pradžia 17.30 val.

Emocijos, jausmai, mintys – tai žodžiai, kuriuose slypi kurianti arba griaunanti jėga. J. Dispenza daro prielaidą, kad, pakeitę savo vidinę būseną, galime pakeisti išorinę realybę.  Fiziologinius procesus  kūne sukelia mūsų mintys, emocijos ir įsitikinimai. Pagalbos formų sunkiai sergančiajam yra įvairių – relaksacijos, vaizduotės pratimai, kurie padeda pasirengti operacijai, ilgam ir sudėtingam gydymui, gali sumažinti šalutinį gydymo poveikį. Lorna Wood, parašiusi knygą „Vėžys ir aktyvi vaizduotė“, pasakoja apie savo pačios patyrimą sergant krūties vėžiu. Išgirdus savo ligos diagnozę, ji buvo pasirengusi ieškoti vėžio prasmės, net kreiptis į ligą kaip į gyvą subjektą.

„Siaubas, lydintis krūties vėžio diagnozę, privertė mane ieškoti vėžio prasmės. Ar tai buvo pasąmoninga mano psichikos dalis, kuri pasireiškė kaip fizinis vėžys? Psichologinis darbas su savimi asmeninės analizės metu ir aktyvios vaizduotės praktika leido man pakelti savo baimę ir pasigilinti į ją, atrasti tai, ko negalėjau įsileisti į savo gyvenimą.“

Gydančios meditacijos, vizualizacijos – kas tai ir kaip tai gali pagerinti jūsų savijautą, ką sako apie tai moksliniai tyrimai ir kaip galima padėti savo kūnui išgirsti mintis ir joms paklūsti.

Seminarą ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje. Pradžia 17.30 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu: registracija@kraujas.lt arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai