Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Sveikos mitybos rekomendacijos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

Data ir laikas: gegužės 23 d. (antradienį), 18 val.

Vieta: Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje.

Gegužės 23 d. (antradienį) 18 val., onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Sveikos mitybos rekomendacijos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems“.

Sergant onkologine liga, mityba yra viena iš sudedamųjų sveikimo dalių. Netinkama dieta – mažina gydymo veiksmingumą. Ji turi būti parinkta taip, kad nekristų svoris, nesutriktų medžiagų apykaita ir audiniai turėtų galimybę atsistatyti. Šio seminaro tikslas – apžvelgti internetinėje erdvėje bei visuomenėje paplitusius mitus apie mitybą sergant onkologine liga, o taip pat išdėstyti pagrindinius sveikos mitybos principus bei ypatumus sergant onkologine liga.

Seminarą ves gydytoja dietologė, knygos „Ką valgyti susirgus vėžiu?“ bendraautorė – Evelina Cikanavičiūtė.

Seminaras vyks: onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje. Pradžia 18 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu: info@kraujas.lt arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai