Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

1,2 proc. GPM

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. dalį. Jūsų skirta parama buvo panaudota geresnių sąlygų kūrimui pacientams VUL Santaros klinikose.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Laikotarpiu nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2022 m. sausio 1 d. (skiriant pajamų mokesčio dalį už 2019 ir 2020 metus) mokesčių administratorius nagrinės ne tik elektroniniu būdu per EDS, bet ir popieriuje užpildytus gyventojų Prašymus. Popieriuje užpildytą Prašymo formą mokesčių administratoriui galima įteikti tiesiogiai arba išsiųsti paštu. Nuo 2022 m. sausio 1 d. (skiriant pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius mokestinius laikotarpius) mokesčių administratorius priims ir nagrinės tik elektroniniu būdu per EDS pateiktus Prašymus.

Asociacija „Kraujas“ ir toliau gerins sąlygas onkohematologiniams pacientams, siekiant užtikrinti patogumą ir komfortą gydymosi metu bei sukurti jaukią erdvę ligoninėje besilankantiems pacientams ir jų artimiesiems. Jūsų skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) bus panaudoti onkohematologinių ligonių sąlygų gerinimui VUL Santaros klinikose ir psichologinės pagalbos teikimui pacientams ir jų artimiesiems.

Tikimės Jūsų paramos ir dėkojame už supratimą.

Platesnė informacija, kaip skirti šią paramą.

Prašymas gali būti pateiktas tokiais būdais:

1. ELEKTRONINIU BŪDU.

Elektroniniu būdu pagal VMI prie FM nustatytą tvarką: 1,2 proc. GPM dalį galite skirti svetainėje https://deklaravimas.vmi.lt/ (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).

1.1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę.

1.2. Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“.

1.3. Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“.

 

 

2. PAŠTU.

Atsispausdinkite ir užpildykite formą FR0512(3) – Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms.

2.1. Užpildytą formą siųskite paštu, adresu: Deklaracijų tvarkymo skyrius, Druskininkų AVMI, Neravų g. 8, Neravų kaimas, Druskininkai, LT-66257.

2.2. Arba užpildytą formą nuneškite į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

 

Asociacijos „Kraujas“ rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 295750630

Paramos gavėjo pavadinimas: Asociacija „Kraujas“

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: A/s LT80 7044 0600 0409 5065

Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!

Iš Jūsų skirtos 1,2 proc. GPM paramos asociacija „Kraujas“ tikslingai ir efektyviai panaudos lėšas geresnių sąlygų pacientams kūrimui ir psichologinės pagalbos teikimui.

Gerus darbus darykime kartu!

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai