Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Individualios konsultacijos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

2017 08 16

Apnikus baimėms ir liūdnoms mintims, kai viskas atrodo negatyviai, kai nebežinote, kaip gyventi toliau ir nebejaučiate gyvenimo džiaugsmo – Jums gali padėti profesionali psichologo konsultacija.

Pokalbių su psichologu metu galite aptarti baimes, kurios kliudo sveikti, gydytis, ne slopinti, o išreikšti su liga susijusius jausmus. Dažnai savo išgyvenimų nesinori užkrauti artimiesiems, draugams, todėl psichologas gali tapti tuo neutraliu ir patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galima labiau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinių savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis onkologinės ligos metu.

jeigu jaučiate poreikį pasikalbėti su specialistu, pasinaudokite galimybe užsiregistruoti nemokamoms individualioms konsultacijoms, kurios nuo 2017 m. rugpjūčio 24 d. bus reikiamos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Individualios konsultacijos vyks kiekvieną darbo dieną nuo 15 iki 20 val. asociacijos „Kraujas“ ir „Onkopsichologijos ir komunikacijos centro“ patalpose (Trakų g. 9/1, 103 kab., Pranciškonų rūmai, Vilnius).

Užsiėmimus ves asociacijos „Kraujas“ savanorė, psichologė Lina Šopienė ir psichologė Raminta Seniūnaitė.

Užsiregistruoti galite, parašydami el.laišką: lina@kraujas.lt arba paskambindami tel. 8 686 22 515.

Konsultacijos yra NEMOKAMOS! LAUKIAME JŪSŲ!

Individualias konsultacijas finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai