Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Skiepai po kaulų čiulpų transplantacijos

Jau yra parengtas (imunoprofilaktikos) skiepų planas pacientams po kaulų čiulpų transplantacijos.

Dėl imunoprofilaktikos pacientas (kaulų čiulpų recipientas) turi kreiptis į jį gydantį ir prižiūrintį gydytoją  hematologą, kuris  Jus nukreips infekcinių ligų gydytojo konsultacijai dėl skiepų po kaulų čiulpų persodinimo. Infekcinių ligų gydytojo konsultacijai turite atvykti su Jus gydančio hematologo ar šeimos gydytojo siuntimu.

Konsultacijai dėl skiepijimo po kaulų čiulpų persodinimo turėtumėte atvykti į:

VšĮ VUL Santariškių klinikų filialo
Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninės (Birutės g. 1)
Konsultacijų ir imunoprofilaktikos skyriuje įsikūrusį Skiepų kabinetą.

Skiepų (imunoprofilaktikos) kabineto darbo laikas: I – V 10.00 – 15.30.

Telefonas 8 5 275 2680, 8 5 275 2790 (Konsultacijų skyriaus registratūra, skyriaus vedėjas).

El. paštas: jolanta.dieniniene@iltl.lt; ligita.jancoriene@santa.lt.

Svetainė: www.iltl.lt

Vadovaujantis LR pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo (Žin., 1996, Nr.102 2317; 1998, Nr. 52-1425) 8 straipsnio reikalavimais, imunoprofilaktikos paslaugos teikiamos, pasirašius pacientui (arba paciento atstovui) sutikimą skiepytis.

Nemokamai asmenims po kaulų čiulpų persodinimo yra skiriamos gripo, difterijos ir stabligės, Haemofilus influenza, poliomielito ir tymų, raudonukės bei parotito vakcinos. Už kitas skiepų plane numatytas vakcinas (pneumokokinę, meningokokinę, hepatito B ir kt.) pacientams reikia mokėti.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai