Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nemokama psichologinė pagalba onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

2018 03 29

Psichologas gali tapti tuo neutraliu ir patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galima geriau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinių savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis onkologinės ligos metu.

  • Jei Jus palietė onkologinė liga,
  • jei kyla baimė ar nerimas,
  • jei jaučiatės liūdnas,
  • jei pasaulis atrodo nebemielas,
  • jei nebežinote kaip gyventi toliau,
  • jei nebejaučiate gyvenimo džiaugsmo,
  • jei neturite ar nematote žmogaus šalia, su kuriuo galėtumėt aptarti Jums kilusius jausmus – Jūs turite galimybę kreiptis dėl profesionalios psichologo konsultacijos.

Dažnai savo išgyvenimų nesinori „užkrauti“ artimiesiems, draugams, todėl psichologas gali tapti tuo neutraliu ir patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galima geriau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinių savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis onkologinės ligos metu.

Jeigu jaučiate poreikį pasikalbėti su specialistu, užsiregistruokite nemokamai individualiai konsultacijai, kurios yra teikiamos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Individualios konsultacijos vyksta pirmadieniais nuo 17:30 iki 19:30 val. asociacijos „Kraujas“ ir „Onkopsichologijos ir komunikacijos centro“ patalpose (Teatro g. 3-9, Vilnius). Būtina išankstinė registracija.

Konsultacijas veda psichologė Lina Šopienė.

Užsiregistruoti galite parašydami el.laišką: lina@kraujas.lt.

Konsultacijos yra NEMOKAMOS! LAUKIAME JŪSŲ!

Individualias konsultacijas finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai