Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nenutylėta - 5 epizodas: Kaip inovatyvūs ūminių leukemijų ir mielodisplastinių sindromų gydymo būdai keičia išgijimo prognozę?

Penktajame epizode kalbėjome apie ūmines leukemijas, mielodisplastinius sindromus: kokios tai ligos ir kuo jos pasižymi, kokie gydymo būdai yra taikomi joms gydyti, o kokie yra prieinami Lietuvoje? Kokie galimi sprendimai, kai pacientas savo šalyje negali gauti jam reikiamo gydymo? Kodėl dalyvavimas klinikiniuose tyrimuose ar vilties / paramos programose yra labai svarbus? Kaip jaučiasi gydytojas, žinodamas, kad gydymo būdų yra, tačiau jie neprieinami? Kas sukėlė didžiausią proveržį ūminių leukemijų ir mielodisplastinių sindromų gydyme?

Pokalbis su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoju hematologu Andriumi Žučenka, suteiksiantis galimybę ne tik geriau pažinti ūmines leukemijas ir mielodisplastinius sindromus, bet ir sužinoti apie tai, kaip medicinos pažanga keičia pacientų išgyvenamumo galimybes.

Kitos tinklalaidės

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai