2022 05 02

Nuotolinė konferencija „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“ vyks gegužės 25 – 26 d.

Iliustracija

Piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Asociacija „Kraujas“ prisideda prie kraujo ligų žinomumo dienų minėjimo ir ragina pacientus bei jų artimuosius domėtis kraujo susirgimais ir gydymo naujienomis bei svarbiomis gyvensenos temomis.

Aktuali ir naujausia informacija apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą, ligos kontrolę ir stebėseną, vakcinacijos svarbą, gyvenimo pokyčius ir mitybos ypatumus bei kitos svarbios temos bus pateiktos nuotolinėje konferencijoje „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“, kuri vyks 2022 m. gegužės 25 d. (šeimos gydytojams ir slaugytojams) ir 2022 m. gegužės 26 d. (pacientams ir jų artimiesiems).

Gegužės 26 d. po paralelinių sesijų vyks tiesioginė klausimų atsakymų sesija su gydytoju hematologu, kurioje galėsite užduoti Jums rūpimus su liga ir jos gydymu susijusius klausimus.

Konferencijoje dalyvauti kviečiami kraujo ligomis sergantys ar sirgę pacientai, jų artimieji, medicinos gydytojai bei bendrosios praktikos slaugytojai.

REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse 17:00 val.

KONFERENCIJOS TEMOS

Tiksli programa bus patikslinta artėjant renginiui.

INFORMACIJA DALYVIAMS

Sveikatos priežiūros specialistams gegužės 24 d. el. paštu bus atsiųsta konferencijos transliacijos nuoroda ir asmeniniai prisijungimo kodai. Konferencija bus transliuojama nuo gegužės 25 d. iki birželio 8 d., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.

Bendrosios praktikos slaugytojams ir medicinos gydytojams, išklausiusiems bent 70 proc. konferencijos mokslinės programos, bus išsiųsti  kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai iki birželio 13 d.

Pacientams ir jų artimiesiems gegužės 24 d. el. paštu bus atsiųsta nuoroda prisijungimui į ZOOM konferenciją

Paralelinių sesijų pranešimai vyks vienu metu. Kiekvienas dalyvis galės dalyvauti tik vienoje sesijoje, todėl konferencijos metu, po pirmosios (bendrųjų temų) sesijos transliacijos lange reikės pasirinkti vieną Jums aktualią temą. Trečioji konferencijos dalis – tiesioginė klausimų atsakymų sesija su gydytojais hematologais. Renginio dalyviai visos konferencijos metu galės užduoti klausimus pranešėjams.

Dėkojame žemiau išvardintiems rėmėjams prisidėjusiems prie edukacinio renginio įgyvendinimo.

Be jų finansinės paramos konferencija nebūtų įmanoma.