Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Prekių pirkimo-grąžinimo taisyklės

Pristatymas

Lietuvos paštu. Prekės pristatomos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Būkite atidūs nurodydami pristatymo adresą (pašto kodas būtinas), kitu atveju siunta Jūsų nepasieks, o peradresavimas kainuos papildomai.

Įprastai prekių pristatymas trunka 4 – 6 darbo dienas.

Kaina pristatant Lietuvos paštu į artimiausią pašto skyrių Lietuvoje (taip pat ir Neringoje) – 1,45 eur.

Jei turite klausimų dėl savo užsakymo, būtinai susisiekite su mumis telefonu: mob.+370 687 40952 arba elektroniniu paštu: info@kraujas.lt.

Atsiskaitymo būdai

Mokejimai.lt
Jums suteikiama galimybė atsiskaityti Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemomis, Maxima kasose Lietuvoje, kioskuose „Lietuvos spauda“ bei „Rkiosk“.

Grąžinimo sąlygos:

Knygą galite grąžinti per 7 dienas nuo jos gavimo.

Apie knygos grąžinimą nedelsdami informuokite mus el. paštu: info@kraujas.lt, laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą „Grąžinama knyga“. Laiške trumpai aprašykite grąžinimo priežastį. Knyga privalo būti grąžinama tiksliai tokios būklės, kokią gavote – originalioje pakuotėje, nepažeista, nenaudota ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

Supakuokite prekes saugiai ir išsiųskite registruotu paštu:

Asociacija „Kraujas“
Pranciškonų rūmai, 103 kab.
Trakų g.9/1, LT-01132 Vilnius

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Svarbu: jeigu grąžinate nekokybišką knygą (pvz. pažeistu viršeliu), siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Jeigu grąžinate kokybišką knygą originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Gavę grąžinamą knygą, mes informuosime Jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, ne vėliau kaip per 30 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime kita knyga.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai