Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

8 užsiėmimų ciklas „Sveikimo link: fizinė, psichologinė, socialinė ir dvasinė pusiausvyra“

RENGINYS ĮVYKO.

Laikas: grupės susitikimai vyks penktadieniais, 1 kartą per savaitę nuo 16.00 iki 18.00 val. (viso 8 užsiėmimai).

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

Grupės pradžia: 2018 m. balandžio 27 d. (penktadienis).

RENGINYS ĮVYKO.

Asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti 8 užsiėmimų cikle „Sveikimo link: fizinė, psichologinė, socialinė ir dvasinė pusiausvyra“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

Struktūruotų užsiėmimų metu bus kalbama aktualiomis temomis baigus gydymą arba esant paliatyviose stadijose: kaip prisitaikyti prie kūno pokyčių ir negalios, kaip išvengti socialinės izoliacijos, vienišumo ir atskirties, kaip rūpintis savo emocine būsena, kuri gali padėti arba kliudyti adaptuojantis po gydymo, kaip tvarkytis su ligos atsinaujinimo baime, kaip bendrauti su savo artimaisiais, kaip išmokti prašyti kitų pagalbos bei gyventi kuo prasmingesnį gyvenimą su liga ar negalia.

Užsiėmimų metu naudojant sąmoningo žaidimo korteles „Points of You“, paprasto ir žaismingo proceso metu, mokysimės išlaisvinti savo mintis, sustoti ir suprasti, kas vyksta su mumis, susipažinti su savimi, rasti kas galėtų padėti jaustis kitaip ligos akivaizdoje.

Laikas: grupės susitikimai vyks penktadieniais, 1 kartą per savaitę nuo 16.00 iki 18.00 val. (viso 8 užsiėmimai).

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

Grupės pradžia: balandžio 27 d. (penktadienis).

Grupės dydis: 10 dalyvių.

Grupę ves psichologė Lina Šopienė.

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai