Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

9 užsiėmimų ciklas „Padedu sau sveikti“

  • Būtina išankstinė registracija iki birželio 10 d. 17 val.
  • Užsiėmimų ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.
  • Nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, pirmadieniais nuo 18:00 iki 20:00 val. programoje „Microsoft Teams“.
  • Grupės pradžia: 2021 m. birželio 14 d. (pirmadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.
  • Užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame sąmoningumą skatinančiame 9 užsiėmimų cikle „Padedu sau sveikti“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems. Užsiėmimų pradžia –  2021 m. birželio 14 d.

Kuomet išgirstame onkologinės ligos diagnozę, net sunku įsivaizduoti, koks gydymo kelias laukia priešakyje. Gali atrodyti jog žlugo viskas: ateitis, planai, įvaizdis, karjera… Nežinomybė tarsi tvyro ore, girdime gąsdinančius medicininius terminus, kvietimą „nepasiduoti“, „kovoti už gyvenimą“. Keičiasi kūnas, išvaizda, fizinės galimybės, emocinė savijauta, kūno pojūčiai, tad gali būti sunku patikėti, kad gyvenime dar galime kuo nors džiaugtis.

Užsiėmimų metu kviesime patyrinėti, kaip galime padėti sau sveikti ir tokiu būdu jaustis geriau. Gyvenime niekas neateina savaime – nei karjera, nei pinigai, o juolab, sveikata susirgus. Nieko nedarant sveikti tikrai nepavyks. Tam teks padirbėti su savo vidumi ir įdėti pastangų.

Kartu tyrinėsime, kas gali padėti perkelti dėmesį nuo to, ko šiuo metu negalime, į tai, ką vis dar galime ir norime daryti. Kas palaiko viltį ir tikėjimą, kad aš galiu gyventi ir džiaugtis gyvenimu, net jei kažkuri mano kūno dalis ir serga.

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu per programos „Microsoft Teams“ platformą.

Būtina išankstinė registracija, dalyvių skaičius yra ribotas.

Registruotis galima iki birželio 10 d. 17 val. Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

  • Laikas: nuotoliniai grupės susitikimai pirmadieniais, susitikimo pradžia –  18:00 val.
  • Grupės pradžia: 2021 m. birželio 14 d. (pirmadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.
  • Užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

Užsiėmimų ciklą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.


 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai