Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Atviras pokalbis apie onkologinę ligą per knygas

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: balandžio 26 d., ketvirtadienį. Pradžia 17:30 val.

Seminaro vieta: asociacija „Kraujas“, Teatro g. 3-9. Vilniuje.

RENGINYS ĮVYKO.

Onkologinės ligos diagnozę lydi skaudūs, distresą keliantys išgyvenimai. Žinoma, kad pokalbis apie sunkius išgyvenimus padeda išsilaisvinti ar bent sumažinti patiriamą emocinę įtampą. Pasidalinimas mintimis su asmenimis turinčiais ar turėjusiais panašios į Jūsų sąlyčio su onkologine liga patirties paskatina priklausymo, bendrumo jausmo išgyvenimą. Tačiau pradėti atvirai kalbėtis apie išgyvenimus, susijusius su savo ar artimųjų onkologine liga nelengva.

Siekiant atskleisti rūpimus klausimus remsimės biblioterapijos metodu, kur knygos pagalba ne tik iškeliami, ugdomi atspindimi rūpimi klausimai ar temos, bet ir suteikiama saugi erdvė reflektuoti, tyrinėti, pažinti, mokytis, interpretuoti ir aptarti savo išgyvenimus ir patirtis. Seminaro metu aptarsime pagrindinius biblioterapijos principus (įsitraukimas, susitapatinimas, katarsis, įžvalga, universalumo išgyvenimas) ir pasitelkę literatūrinę ištrauką remiantis šiais principais diskutuosime apie turimas patirtis, jas lydinčius jausmus, atviro pokalbio metu išskirsime, kas padeda sąlyčio su onkologine liga metu.

Seminarą ves VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro medicinos psichologė Raminta Seniūnaitė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3-9. Vilniuje. Pradžia 17:30 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai