Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Užsiėmimų ciklas: atviras pokalbis apie su onkologine liga susijusius išgyvenimus per knygas

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.

Laikas: grupės susitikimai vyks šeštadieniais nuo 11:00 iki 13:00 val. (viso 8 užsiėmimai). Užsiėmimų datos: rugsėjo 29, spalio 6, 27, lapkričio 3, 10, 17, gruodžio 1, 8 d.

Grupės pradžia: 2018 m. rugsėjo 29 d. (šeštadienis).

Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių.

RENGINYS ĮVYKO.

Kviečiame dalyvauti 8 užsiėmimų cikle „Atviras pokalbis apie su onkologine liga susijusius išgyvenimus per knygas“.

Onkologinės ligos diagnozę lydi skaudūs, distresą keliantys išgyvenimai. Žinoma, kad pokalbis apie sunkius išgyvenimus padeda išsilaisvinti ar bent sumažinti patiriamą emocinę įtampą. Pasidalinimas mintimis su asmenimis turinčiais ar turėjusiais panašios į Jūsų sąlyčio su onkologine liga patirties paskatina priklausymo, bendrumo jausmo išgyvenimą. Tačiau pradėti atvirai kalbėtis apie išgyvenimus, susijusius su savo ar artimųjų onkologine liga nelengva.

Siekiant lengviau atskleisti rūpimus klausimus remsimės biblioterapijos metodu, kur knygos pagalba ne tik iškeliami, suaktyvinami, atspindimi rūpimi klausimai ar temos, bet ir suteikiama saugi erdvė reflektuoti, tyrinėti, pažinti, mokytis ir interpretuoti savo išgyvenimus ir patirtis. Užsiėmimų metu aptarsime pagrindinius biblioterapijos principus (įsitraukimas, susitapatinimas, katarsis, įžvalga, universalumo išgyvenimas) ir pasitelkę literatūrinę ištrauką remiantis šiais principais diskutuosime apie turimas patirtis, jas lydinčius jausmus, atviro pokalbio metu išskirsime, kas padeda sąlyčio su onkologine liga metu.

Kiekvieno užsiėmimo metu gilinsimės į skirtingus onkologinės ligos patyrimo aspektus literatūrinės ištraukos pagalba. Užsiėmimų metu bus galimybė išbandyti ir savęs pažinimo, dailės terapijos, relaksacijos pratimus, padėsiančius lengviau gilintis į savo patyrimą. Anksčiau vykusių biblioterapijos užsiėmimų dalyvių teigimu, biblioterapijos metu buvo galima atsiskleisti, saugiai dalintis apie ligos patyrimo, potrauminio augimo aspektus, apie kuriuos nėra niekam dalinęsi anksčiau. Biblioterapijos metu dalyviai patyrė bendrumo jausmą, kad jie nėra vieni su savo patyrimu, sukaupta patirtimi ir išgyvenimais. Kalbėdami apie savo išgyvenimus dalyviai išsilaisvino, pajuto emocinio lengvumo jausmą.

Užsiėmimų ciklas skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

  • Užsiėmimus ves VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro psichologė Raminta Seniūnaitė.
  • Grupės susitikimai vyks nuo 2018 m. rugsėjo 29 d., šeštadieniais nuo 11:00 iki 13:00 val. (viso 8 užsiėmimai). Užsiėmimų datos: rugsėjo 29, spalio 6, 27, lapkričio 3, 10, 17, gruodžio 1, 8 d.
  • Užsiėmimai vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3-9. Vilniuje.

 

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas užsiėmimų cikle yra NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Užsiėmimų ciklą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas

prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai