Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Chemoterapija ir jos šalutiniai reiškiniai, kaip lengviau juos įveikti

RENGINYS ĮVYKO.

Vieta: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre, A korpuse, A935 kab., Vilniuje.

Pradžia 14.30 val.

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. gegužės 30 d. (antradienį), 14.30 val., onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Chemoterapija ir jos šalutiniai reiškiniai, kaip lengviau juos įveikti“, kuris skirtas onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Šio seminaro metu VUL Santaros klinikų gydytoja hematologė Rita Čekauskienė pristatys pagrindinius chemoterapijos principus, kodėl ir kaip skiriami chemoterapiniai vaistai, kaip jie veikia ligos ląsteles ir kitas organizmo sistemas. Taip pat bus aptarti pagrindiniai nepageidaujami chemoterapinio gydymo poveikiai, kodėl jie vyksta ir kaip elgtis jiems prasidėjus.

Tikimės, kad teoriniai paaiškinimai ir praktiniai patarimai padės geriau suprasti, kas vyksta chemoterapijos metu ir po jos ir lengviau išgyventi ši periodą.

Seminarą ves gydytoja hematologė RITA ČEKAUSKIENĖ.

Seminaras vyks: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre, A korpuse, A935 kab., Vilniuje. Pradžia 14.30 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu: info@kraujas.lt arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai