Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

„Chemoterapijos įveikos būdai“

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, adresu Teatro g. 3-9, Vilnius.

Seminaro laikas: gruodžio 11 d., pirmadienį, 17 val.

RENGINYS ĮVYKO.

Gruodžio 11 d., pirmadienį, 17 val. kviečiame dalyvauti seminare „Chemoterapijos įveikos būdai“.

Chemoterapija veikia ne tik vėžines ląsteles, bet ir kitas greitai besidalinančias organizmo ląsteles, todėl pacientai chemoterapinio gydymo metu patiria įvairių šalutinių reiškinių, tokių kaip pykinimas, plaukų slinkimas, vėmimas, kraujo rodiklių pablogėjimas ir panašiai. Nepageidaujamas chemoterapijos poveikis yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl nemaža dalis pacientų prieš gydymą jaučia nerimą ir baimę.

Seminaro metu aptarsime dažniausius chemoterapijos metu patiriamus šalutinius reiškinius ir pakalbėsime apie priemones, kurios gydymo metu padeda pašalinti ar susilpninti nepageidaujamą gydymo poveikį.

Seminarą ves: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė Rita Čekauskienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, adresu Teatro g. 3-9, Vilnius.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai