Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Dėmesingo įsisąmoninimo lavinimo programa

RENGINYS ĮVYKO.

Grupės susitikimai vyks ketvirtadieniais, 1 k./savaitę, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).

Pradžia: 2017 m. gegužės 4 d.

Vieta: Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

„Renkuosi būti sąmoningu“: dėmesingo įsisąmoninimo lavinimo programa onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti 8 užsiėmimų cikle „Renkuosi būti sąmoningu”. Užsiėmimų ciklas skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems. Užsiėmimų paskirtis – geriau pažinti save, sąmoningiau valdyti su mumis vykstančius pokyčius bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Mes tiek daug dėmesio skiriame praeičiai ar ateičiai, kad visai pamirštame, kas vyksta dabar. Mes taip skubame į ateitį, kad nepastebime, kas vyksta aplink mus, ir jaučiamės nuolat draskomi iš vidaus. Jaučiame nerimą, įtampą, sukyla pačios įvairiausios baimės „o kas bus?…o jeigu?…“.

Užsiėmimų metu bus mokoma sąmoningai pažinti save ir su mumis vykstančius procesus. Kartu išbandysime savo minčių, emocijų ir kūno pojūčių įsisąmoninimą, sąmoningo kvėpavimo pratimus, progresyvinę raumenų relaksaciją. Praktinių užsiėmimų metu jaukioje ir palaikančioje aplinkoje kalbėsime apie tai, kas kiekvienam iš mūsų labiausiai padeda mažinti stresą, kurti ir palaikyti ramybės jausmą. Kas gali padėti išmokti atsipalaiduoti, lengviau susikaupti, atskirti, kas svarbiausia, valdyti savo laiką.

Vieta: onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas“ patalpos, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Laikas: grupės susitikimai vyks ketvirtadieniais, 1 kartą per savaitę nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).

Grupės pradžia: 2017 m. gegužės 4 d. (ketvirtadienis).

Grupės dydis: 10 dalyvių.

Grupę ves psichologė Lina Šopienė.

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  bei onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai