Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Daugiau sąmoningumo, mažiau streso“

Data ir laikas: spalio 3 d.,  17.00 val.

Vieta: Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

Registracija į renginį


Please leave this field empty.

Prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis, kad galėtume su jumis susisiekti, įvykus pasikeitimams dėl renginio.

Seminaras „Daugiau sąmoningumo, mažiau streso“: dėmesingu įsisąmoninimu grįstas onkologinės ligos sukelto streso valdymas

Visi ieškome ramybės, džiaugsmo, laimės, dažnai skundžiamės, kad mums liūdna, kad gyvenimas mūsų nelepina –  tarytum toji laimė, ramybė ir džiaugsmas būtų kažkur pasislėpę ir juos vis randa kiti, o mums lieka tik neigiamos emocijos – ligos nešamas skausmas, nusivylimas, liūdesys, beviltiškumas…

Protas mus įsuka į minčių sukūrį, apsunkindamas gyvenimą labiau nei būtina. Sąmoningumas – tai metodas, kuris gali mums padėti pažvelgti kokiame minčių chaose mes gyvename, kur nuteka tokia brangi mūsų gyvybinė energija,

Sąmoningumas – tai tam tikras požiūris į patirtį arba būdas palaikyti ryšį su pasauliu, su­vo­kiant rea­ly­bę to­kią, ko­kia ji yra iš tie­sų.

Tapti  sąmoningam – tai išmokti pastebėti, kur kiekvieną minutę krypsta jūsų dėmesys.

Sąmoningumas kilęs iš budistų mokymo, kuris turi daugiau nei 2500 metų patirtį.

Priimdami patirtį, atsiveriame malonumui ir skausmui, džiaugiamės laimėjimais ir susitaikome su pralaimėjimais, nekaltiname savęs ir kitų. Priimame save tokį, koks esame su visomis kūno dalimis, kurios mums patinka ir kurias norėtume paslėpti.

Sąminingumo ugdymo praktika gali palengvinti psichologines kančias, padėti pajusti kasdienybės džiaugsmą, artumą, ramybę, kitaip pažvelgti į savo ligą, priimti savo patirtį.

Pratimų ir diskusijų metu aptarsime pojūčius ir emocinę būseną.

Sąmoningumas – tai dar vienas būdas padėti sau suvaldyti stresą, liūdesį ir nusivylimą. Sąmoningumo metodas pagrįstas moksliškai ir taikomas siekiant susidoroti ne tik su stresu, depresija, įvairiomis priklausomybėmis, valgymo sutrikimais, bet ir bandant įveikti skausmą – skausmo pasirinkti mes negalime, galime pasirinkti kentėti, ar ne. Susitikimo metu aptarsime kelis metodus, padedančius kasdieniame mūsų gyvenime įsiklausyti į save, pasitelkus vidinę intuiciją ir vidinį žinojimą. Mokysimės atpažinti negatyvias mintis, dažniausiai ateinančias į galvą.

Seminarą ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai