Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Edukacinis seminaras Klaipėdoje apie kaulų čiulpų transplantaciją: šalutiniai reiškiniai ir rekomendacijos

Seminaras laikas: 2017 m. balandžio 7 d., penktadienis, 12:00 – 18:00 val.

Seminaro vieta: viešbutis „Amberton“, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti edukaciniame seminare apie kaulų čiulpų transplantaciją. Renginys yra skirtas pacientams, kuriems yra planuojama atlikti kaulų čiulpų transplantacija bei tiems žmonėms, kuriems ji jau yra atlikta.

Edukaciniame seminare bus aptariami prieš kaulų čiulpų transplantaciją atliekamo chemoterapinio gydymo sukelti šalutiniai reiškiniai, galimos komplikacijos ir pateikti patarimai, kaip padėti sau šiuo sudėtingu laikotarpiu. Specialistas seminaro dalyviams pateiks elgesio ir priežiūros rekomendacijas, į kurias pacientai turėtų atsižvelgti po kaulų čiulpų transplantacijos. Kineziterapeutas papasakos apie funkcines treniruotes, tinkančias diziniam aktyvumui skatinti ir sveikatai stiprinti. Po paskaitų su specialistais, bus surengta diskusija, kurioje pacientai po kaulų čiulpų transplantacijos pasidalins savo įžvalgomis apie tai, kas jiems padėjo atsigauti ir sustiprėti po kaulų čiulpų transplantacijos.

Seminaras vyks: 2017 m. balandžio 7 d., viešbutyje „Amberton“, Naujojo sodo g. 1, Klaipėda.

Seminaras yra nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija el. paštu info@kraujas.lt.

Seminaro programa:

12:00 – 12:30 val. Registracija ir pasitikimo kava.

12:30 – 14:00 val. „Chemoterapija prieš kaulų čiulpų transplantaciją: galimos komplikacijos ir pagalba sau“.

14:00 – 15:30 val. „Gyvenimas po kraujodaros ląstelių transplantacijos: elgesio ir priežiūros rekomendacijos bei stebėsena“.

15:30 – 16:00 val. Pertrauka.

16:00 – 17:00 val. „Funkcinės treniruotės fiziniam aktyvumui skatinti ir sveikatai stiprinti: kineziterapeuto rekomendacijos“.

17:00 – 17:40 val. Diskusija „Kas man padėjo sustiprėti po kaulų čiulpų transplantacijos: paciento patirtis“.

17:40 – 18:00 val. Klausimai, atsakymai.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai