Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Fraktalinio piešimo užsiėmimas

Data: 2019 m. balandžio 15 d., pirmadienį, 18.30 – 21.00 val.
Vieta: Teatro g. 3-9, Vilnius

Užsiėmimą veda Laima Barbora Pauliukėnė.
Registracija el. paštu: laima@fraktalai.lt arba tel. 8 698 26969.

Dalyvių skaičius – iki 15 žmonių.

2019 m. balandžio 15 d., pirmadienį, 18.30 val. kviečiame dalyvauti fraktalinio piešimo užsiėmime, kuris yra skirtas onkologiniams pacientams bei jų artimiesiems.

Fraktalinis piešimo metodas yra būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis neturi tikslo sukurti meninius šedevrus, nors praktikuojantys šį metodą sukuria tikrai įspūdingus darbus. Piešiant fraktalus, kūrybiškumas gali pradėti reikštis labai įvairiose gyvenimo srityse: santykiai, sveikata, dvasinis lygmuo, profesinė veikla, materialinė gerovė ir pan. Kiekvienas atranda tai, kas padeda skleistis saviraiškai ir savirealizacijai. Tai, kas padeda lengviau tvarkytis su iškilusiais gyvenimiškais klausimais. Tai, kas tiesiog padeda jaustis laimingu!

Kaip matyti, jausti, priimti save, kitus, aplinką? Kaip į gyvenimą prisikviesti norimus įvykius ir situacijas? Kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą? Kaip išmokti kurti harmoningus santykius? Kaip pritraukti materialines gėrybes į savo gyvenimą? Kaip būti sveiku, laimingu, harmoningu?

Ateikite ir pajuskite kūrybinio proceso teikiamą malonumą bei naudą!

Asociacijos „Kraujas“ organizuojamą užsiėmimą veda Laima Barbora Pauliukėnė.

Data: balandžio 15 d., 18.30 – 21.00 val.
Vieta: Teatro g. 3-9, Vilnius

Dalyvių skaičius – iki 15 žmonių.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai