Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Fraktalinio piešimo vakarai

Renginio datos:

2017 m. spalio 19 d. Intuityvaus fraktalo piešimas.
2017 m. lapkričio 23 d. Fraktalai – intuityvus piešimas, stiprinantis sveikatą.
2017 m. gruodžio 7 d. Kūrybiniai fraktalai.

Renginio laikas: nuo 18 iki 20 val.
Renginio vieta: Trakų g. 9/1, 103 k. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Fraktalinis piešimas – tai būdas pailsėti, pamedituoti, lavinti kūrybiškumą bei intuiciją. O taip pat galimybė pažvelgti į save per formas, linijas ir spalvas.  Fraktaliniame piešime laukiamas kiekvienas norintis ir mėgstantis piešti. Čia nereikalingi profesionalūs piešimo įgūdžiai, tai procesas paremtas intuicija, todėl šį piešimą galima vadinti ir intuityviuoju.

Spalio 19 d. Intuityvaus fraktalo piešimas

Piešime fraktalą užmerktomis akimis brėždami linijas popieriaus lape ir traukdami iš anksto nenumatytas spalvas. Spalvinsime linijų dėka susidariusias gardeles nederindami spalvų. O vėliau, remiantis linijų, gardelių ir spalvų charakteristika, aptarsime piešinius, dalinsimės pojūčiais ir mėgausimės rezultatu.

Lapkričio 23 d. Fraktalai – intuityvus piešimas, stiprinantis sveikatą

Piešime fraktalą galvodami apie sergančią kūno dalį ar sielą, linkėdami sveikatos. Lygiai kaip nepalaikydami santykio su pažįstamu ar giminaičiu prarandame ryšį, lygiai taip ir nesirūpindami savimi, galime prarasti dalį savęs. Tad skirsime laiką piešimo meditacijai apie tą kūno dalį, kuri mus labiausiai neramina.

Gruodžio 7 d. Kūrybiniai fraktalai

Šiuo kupinu skubėjimo laikotarpiu piešime fraktalą, kurio tema – Laukimas.  Pasidalinsime mintimis, kas mums yra laukimas, kaip jaučiamės laukdami ko nors, ar dažnai tenka laukti. Nupiešę fraktalą išvysime savo laukimo išvaizdą ir mėgausimės rezultatu.

Visi, norintys pailsėti, pasidžiaugti, pabūti kartu galite jungtis bet kuriame piešimo etape ir tiesiog piešti. Šis piešimas padeda diagnozuoti ir koreguoti save kaip asmenybę, ją priimti tokią, kokia yra.

Fraktalus veda lektorė Gražina Deveikytė.

Užsiėmimų laikas: 18 – 20 val.

Dalyvių skaičius – iki 15 žmonių.

Norint dalyvauti užsiėmimuose, reikalinga išankstinė registracija el. paštu info@kraujas.lt arba SMS žinute +370 687 40952.

Fraktalų piešimo užsiėmimai vyks asociacijoje „Kraujas“, Trakų g. 9/1, 103 k. Pranciškonų rūmai, Vilnius. Užsiėmimai nemokami.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai