Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Fraktalinio piešimo vakarai

Renginio datos:

  • 2018 m. vasario 1 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Gijimas“.
  • 2018 m. kovo 15 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Projekcijos“.
  • 2018 m. balandžio 19 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Atidėliojimas“.

Renginio laikas: nuo 19 iki 21 val.
Renginio vieta: Teatro g. 3-9, Vilnius.

Fraktaliniai užsiėmimai yra nemokami, tačiau dalyvių skaičius yra ribotas – iki 10 žmonių. Norint dalyvauti užsiėmime, prašome registruotis.

RENGINYS ĮVYKO.

Fraktalinis piešimas – tai būdas pailsėti, pamedituoti, lavinti kūrybiškumą bei intuiciją. O taip pat galimybė pažvelgti į save per formas, linijas ir spalvas.  Fraktaliniame piešime laukiamas kiekvienas norintis ir mėgstantis piešti. Čia nereikalingi profesionalūs piešimo įgūdžiai, tai procesas paremtas intuicija, todėl šį piešimą galima vadinti ir intuityviuoju.

Vasario 1 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Gijimas“.

Gijimas prasideda, kai mes suvokiame savo žaizdas. Kai nebijome būti įžeisti. Viskas yra mūsų rankose. Tereikia išmokti priimti tai, kas ateina. Galvodami apie gijimo procesą, brėšime linijas, spalvinsime susidariusias formas ir taip leisime mūsų žaizdoms gyti nuo šaknų.

Kovo 15 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Projekcijos“.

Kai žiūrime į kitą, matome kitą ar save? Kas įvyksta, kai vienas ir tas pats žmogus gali mums atrodyti mielas, o kitu metu jis tampa mums nebesimpatiškas? Kodėl vienu metu mes patys sau patinkame, o kitu jau nebe.  Bandysime atsakyti į šiuos klausimus ir, galvodami apie projekcijas, brėšime linijas, spalvinsime susidariusias formas ir taip mokysimės priimti nuolat kylančius vaizdinius.

Balandžio 19 d. Kūrybinis fraktalas. Tema „Atidėliojimas“.

Kodėl mes dažnai atidėliojame? Juk rytojus niekada neateina.

Susitikimo metu brėšime linijas, spalvinsime susidariusias formas ir taip drąsinsime save pradėti tai, ką seniai atidėliojome.

Fraktaliniai užsiėmimai yra nemokami, tačiau dalyvių skaičius yra ribotas – iki 10 žmonių. Norint dalyvauti užsiėmime, prašome registruotis.

Fraktalinių užsiėmimų lektorė Gražina Deveikytė.

Fraktalinių vakarų laikas 19 – 21 val. Užsiėmimai vyks Teatro g. 3-9, Vilniuje.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai