Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Gyvenimas lyg ant „tiksinčios bombos“: kaip „nesusprogti“ nuo minčių apie galimą ligos atsinaujinimą?

Data ir laikas: 2018 m. spalio 17 d.,  18.00 val.

Vieta: Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. spalio 17 d. trečiadienį kviečiame į seminarą „Gyvenimas lyg ant „tiksinčios bombos“: kaip „nesusprogti“ nuo minčių apie galimą ligos atsinaujinimą?“.

Onkologinės ligos atsinaujinimo baimė – vienas iš universalių išgyvenimų, kurį patiria beveik visi onkologinės ligos patirtį turintys žmonės – tiek patys pacientai, tiek jų artimieji. Mintys apie galimą ligos atsinaujinimą gali tapti įkyriomis pabaisomis, galinčiomis atimti gyvenimo džiaugsmą. Labai dažnai apie šią baimę nekalbama ir ji lieka už tylos sienos. Manoma, jog aplinkiniai nesupras išgyvenamos baimės, gėda apie baimę kalbėti, nenorima būti kitiems našta ir apkrauti slegiančiais jausmais, o kartais pasidalinus, sulaukiama greito nuraminimo, po kurio žmogus jaučiasi atstumtas ir vienišas. Būna ir taip, kad patys žmonės visais įmanomais būdais bando baimę nuslopinti. Tačiau jeigu baimes neigsime, jos nugrims į dugną, paslapčia kenks mūsų gyvenimui ir neleis įgyvendinti svajonių. Jei su jomis pabendrausime akis į akį, jei tas bauginančias pabaisas pakviesime puodelio arbatos, kad jas pažintume, tada įsitikinsime – jos kur kas mažesnės nei manėme. Kaip išblunka šešėliai, apšviesti saulės šviesos, taip ir baimės, nutviekstos žmogaus supratimo, pradeda nykti…

Seminare prie puodelio arbatos atvirai pakalbėsime apie onkologinės ligos atsinaujinimo baimę bei kaip su ja gyventi, kad ji kuo mažiau trukdytų mėgautis visaverčiu gyvenimu po ligos.

 

Seminarą ves psichologė Eglė Urbutienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 18.00 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai