Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Integracija po onkologinės ligos: kaip grįžti į darbą?

RENGINYS ĮVYKO.

Data: balandžio 18 d., trečiadienį, 17:30 val.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje.

RENGINYS ĮVYKO.

Sunkumų ir iššūkių paskirtis – sustiprinti mus kaip žmones ir savo srities specialistus. Tačiau ne visada ir ne visiems pavyksta po smūgio atsikelti stipresniems. Natūralu, kad liga, skausmingi emociniai ir fiziniai išgyvenimai ar dideli pokyčiai mūsų gyvenime išbalansuoja. Susvyruoja ir mūsų savivertė bei pasitikėjimas savimi – viską tarsi tenka „statyti nuo nulio“.

Kaip sėkmingai grįžti į darbą? Kaip atrasti naują kryptį? Kur semtis stiprybės ir pasitikėjimo savimi? Kaip priimti savo patirtį kaip vertingą? Kaip jaustis pakankamai geru, protingu, gražiu, kompetentingu, lygiaverčiu ir pilnaverčiu? Kaip tapti psichologiškai atsparesniam? Kur ieškoti kasdienės laimės ir atspirties? Apie tai ir kalbėsimės seminare balandžio 18 d.

Seminarą ves Raminta Girdvainė – atradimų trenerė, sertifikuota koučingo specialistė ir Points of You trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė, lektorė, „Tu esi Pakankamai“ projekto kūrėja. Viena iš pirmosios pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti“ iniciatorių ir organizatorių. Ji pasidalins savo sukauptomis žiniomis, patirtimi ir atradimais apie savivertės ir psichologinio atsparumo auginimą.

Seminaras vyks: balandžio 18 d. asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.30 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai