Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Kaip išlikti savimi ir nesusitapatinti su liga?

Seminaras vyks: balandžio 3 d., trečiadienį, asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Onkologine liga susirgęs asmuo dėl fiziologinių sutrikimų išgyvena neigiamus jaumus, kurie savo ruožtu daro įtaką asmens pasaulėžiūrai ir gyvenimo būdui, emocinei savijautai. Kartu tai paliečia ir socialinį gyvenimą: asmeninius santykius su artimaisiais, draugais, kolegomis. Gali net kilti jausmas, kad liga apima vis daugiau ir daugiau Jūsų asmeninės erdvės, Jūsų asmeninio gyvenimo, o gal net ir Jūsų artimųjų gyvenimus. Atrodo lyg pasaulio kontrolė slystų iš rankų ar nejaustumėte pagrindo po kojomis.

Mūsų visuomenėje vis dar yra polinkis ligą vertinti kaip blogį, tad seminaro metu kalbėsime apie tai, kaip išlikti savimi, kad nereikėtų „kovoti už gyvenimą“, „nepasiduoti“, o galėtume džiaugtis gyvendami kiekvieną dieną.

Seminarą „Kaip išlikti savimi ir nesusitapatinti su liga“ ves psichologė Lina Šopienė.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai