Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Kaip įveikti mitybos sutrikimus?

 RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: gruodžio 5 d., antradienį, asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3-9, Vilniuje.

Pradžia 17 val.

RENGINYS ĮVYKO.

Susirgus onkologine liga, sergančių pacientų bei jų artimųjų mintyse nuolat sukasi daugybė klausimų apie mitybą – ką ir kaip valgyti, kaip įveikti mitybos sutrikimus, kaip greičiau atgauti jėgas? Tokios mintys aktualios ne tik ruošiantis gydymui ar gydymosi metu, bet ir pasveikus.

Mityba, valgymo ritualai ir įpročiai, tinkamo ir visaverčio maisto pasirinkimas gali Jums padėti pasijusti geriau, išsaugoti jėgas ir energiją, lengviau toleruoti gydymo sukeltus šalutinius reiškinius, sveikti ir atgauti greičiau jėgas po gydymo.

Susitikimo metu pateiksime svarbiausius patarimus apie tai, kaip įveikti mitybos sutrikimus, kaip pagerinti apetitą ir susigrąžinti meilę maistui.

Seminarą ves VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė Rita Čekauskienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai