Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Kaip padėti sau susirgus piktybine kraujo liga?

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre, A korpuse, A935 kab., Vilniuje.

Data ir laikas: 2017 m. rugsėjo 19 d. (antradienį), 14.30 val.

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. rugsėjo 19 d. (antradienį), 14.30 val., asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Kaip padėti sau susirgus piktybine kraujo liga?“, kuris skirtas onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Neretai išgirdus piktybinės ligos diagnozę, žlunga ne tik gyvenimo planai, bet pasikeičia ir kasdieniai įpročiai, reikia išmokti naujų dalykų, kurie padeda įveikti ligos atneštus sunkumus. Šio seminaro metu kalbėsime apie tai, kur pacientas gali gauti pagalbą: tiek medicininę, tiek ir psichologinę. Kaip nepaklysti internetinės informacijos ir literatūros gausoje, kur ieškoti bendraminčių, kokios „pareigos“ laukia susirgusio paciento ir kaip vyksta darbas komandoje su medikais. Pristatysime bendrijos „Kraujas“ veiklą, psichologinės pagalbos, savanorystės projektus.

Jūs tikrai galite padėti sau nugalėti ligą!

Seminarą ves gydytoja hematologė RITA ČEKAUSKIENĖ.

Seminaras vyks: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre, A korpuse, A935 kab., Vilniuje. Pradžia 14.30 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai