Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

2 temų seminaras Klaipėdoje: sveikatingumo plano kūrimas ir mitybos rekomendacijos

2018 m. rugsėjo 22 d. (šeštadienį) nuo 10 iki 15 val.

Seminaras vyks: Liepojos g. 45, Klaipėda, Klaipėdos jūrininkų ligoninės salė (1 aukštas).

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. rugsėjo 22 d. (šeštadienį) Klaipėdoje kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Sveikatingumo plano kūrimas po onkologinės ligos” bei „Mitybos rekomendacijos onkologiniams pacientams“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10.00 val. seminaras „Sveikatingumo plano kūrimas po onkologinės ligos“.

Sveikatos kokybei dažnai įtakos turi tokie veiksniai kaip psichosocialinė aplinka (svarbu kokie žmonės mus supa, su kuo ir kaip bendraujame), gyvenamoji aplinka (sąlygos, žmonės t.y. palanki mūsų sveikatai ar atvirkščiai), sveikatos stiprinimo strategijos (mityba, fizinis aktyvumas, dvasinis tobulėjimas, psichologinė būklė). Gydytojai ir kiti medikai daro viską, kas nuo jų priklauso, kad mums būtų geriau. Tačiau dažnai vien tik jų pagalbos nepakanka. Už savo sveikatą esame ir turime būti atsakingi ir mes patys. Atsižvelgiant į veiksnius darančius įtaką mūsų sveikatai, galime susikurti planą, kuris būtų lyg kelrodė žvaigždė, kurio laikydamiesi siektumėme palankios mums sveikatos. Šioje paskaitoje kartu ir kursime sveikatingumo planą, kalbėsimės kaip jo laikytis bei kokią naudą jis mums duoda.

Seminarą ves psichologė Ina Valeckienė.

12.30 val. seminaras „Mitybos rekomendacijos onkologiniams pacientams“.

Klausimas – ką valgyti ir kaip valgyti? – yra vienas iš tų, kurie sukasi onkologine liga sergančių pacientų bei jų artimųjų mintyse ne tik ruošiantis gydymui ar gydymosi metu, bet ir pasveikus.

Šiame seminare kalbėsime apie mokslu pagrįstą mitybą, kuri gali padėti sergant onkologinėmis ligomis. Sveikas gyvenimo ir mitybos būdas yra bene vienas svarbiausių dalykų, galinčių pagerinti gyvenimo kokybę ir savijautą, padėti greičiau atgauti jėgas. Kalbėsime apie konkrečius maisto produktus, patvirtintus klinikiniais tyrimais bei apie bendrą mitybos kokybę.

Kokie maisto produktai gydo ir saugo? Kaip gaminti maistą, kad jame išliktų kuo daugiau vertingų medžiagų? Kaip maistas tiesiogiai veikia onkologines ligas? Šiuos ir dar daugiau klausimų aptarsime seminaro metu.

Seminarą ves homeopatė ir gydomosios mitybos specialistė Deimantė Rapalytė.

◊  ◊  ◊  ◊  ◊  ◊  ◊

Seminaras vyks: Liepojos g. 45, Klaipėda, Klaipėdos jūrininkų ligoninės salė (1 aukštas).

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai