Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Konferencija „Kraujo diena“ pacientams ir jų artimiesiems

Konferencija „Kraujo diena“ vyks 2018 m. spalio 25 d. viešbutyje „Holiday Inn“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Registracija nuo 8:40 val. Konferencijos pradžia 9:00 val.

2018 m. spalio 25 d., ketvirtadienį kviečiame į tradicinę, jau šeštą kartą rengiamą konferenciją „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir įveikti“. Konferencija vyks viešbutyje „Holiday Inn“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Konferencijos tikslas – skatinti pažinti kraujo ligas, pateikti aktualią ir naujausią informaciją apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą ir rezultatus, taip pat aptarti aktualius mitybos, fizinio aktyvumo klausimus. Renginys siekia įtvirtinti platesnį visuomenės supratimą apie tai, kad piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Norint dalyvauti konferencijoje, reikalinga išankstinė registracija internetu arba SMS žinute tel. 8 687 40952. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

Raginame visus pasinaudoti galimybe elektroniniu paštu info@kraujas.lt iš anksto pateikti Jums rūpimus klausimus gydytojams apie savo ligą. Konferencijos metu klausimai bus pateikiami anonimiškai.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai