Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Krizės ir galimybės onkologinės ligos akivaizdoje

  • Seminaro laikas: 2019 m. kovo 6 d., trečiadienis, 17 val.
  • Seminaro vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3-9. Vilniuje.

RENGINYS ĮVYKO.

Psichologinė krizė – tai sveiko žmogaus reakcija į sunkią ir jam emociškai reikšmingą situaciją, kuri reikalauja naujų adaptacijos ir įveikimo būdų, nes turimų nebepakanka. Neretai psichologine krizes sukelia netikėtos ir sunkios gyvenimo permainos. Natūralu, kad tokioje situacijoje pradeda kamuoti nerimas, įtampa, grėsmė, bejėgiškumas, atsiranda nesaugumo jausmas, patiriamas emocinis stresas.

Niekas neplanuoja ir nesiruošia tokiam išbandymui kaip vėžio diagnozė. Ši žinia gali būti vienas iš labiausiai žmogų paveikiančių įvykių per visą jo gyvenimą, sukeliančių daugybę fizinių, psichologinių, socialinių, dvasinių pokyčių.

Seminaro metu aptarsime krizės metu kylančias emocijas ir galimybes, kaip galime padėti patys sau onkologinės ligos akivaizdoje. Kartais, kad galėtume pilnavertiškai gyventi susidūrus su onkologine liga, mums tereikia nedidelės pagalbos – pamatymo savo situacijos iš šalies, palaikymo ir savo galimybių įsivertinimo, supratimo, kas vyksta su mumis dabar.

Seminarą ves psichologė Lina Šopienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai