Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Sveikimo link: kuriuo keliu eiti?“

RENGINYS ĮVYKO.

Data ir laikas: 2018 m. rugpjūčio 29 d.,  18.00 val.

Vieta: Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

RENGINYS ĮVYKO.

Sužinojus diagnozę ar susirgus artimam žmogui, kyla daugybė jausmų, išgyvenimų ir klausimų: Kaip tvarkytis su visais jausmais, kurie užplūsta – baime, nerimu, pykčiu, liūdesiu? Kaip gyventi su nežinomybe? Kaip bendrauti su medicinos personalu? Kas priklauso tik nuo manęs, o kas – ne mano rankose ir kontrolėje? Kaip sau ar artimam sergančiam padėti prisitaikyti prie visų pokyčių, kuriuos sukelia liga ir gydymas? Kaip keliauti sveikimo link? Kaip tvarkytis su ligos atsinaujinimo baime?

Į visus šiuos bei kitus Jūsų klausimus bandysime atsakyti seminaro metu bei pateiksime praktines rekomendacijas, padedančias sutelkti fizines bei psichologines jėgas gydymosi metu ar po jo.

Seminaras skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek sergantiems, sirgusiems, tiek jų artimiesiems.

Seminarą ves psichologė Eglė Urbutienė, dirbanti VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre.

Norėdami dalyvauti, registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 18.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai