Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Kūno ir psichikos ryšys: stresas sergant ir jo kontrolės būdai

REGISTRACIJA Į RENGINĮ BAIGTA.

  • Seminaro laikas: 2019 m. vasario 27 d., trečiadienis, 17 val.
  • Seminaro vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3-9. Vilniuje.

RENGINYS ĮVYKO.

2019 m. vasario 27 d. (trečiadienį) 17.00 val., asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Kūno ir psichikos ryšys: stresas sergant ir jo kontrolės būdai“.

Ar egzistuoja protas be kūno arba kūnas neturintis savo proto? Mintys yra smegenų kalba, kūno kalba – jausmai. Hipokratas, daugiau kaip prieš du tūkstančius metų, parodė, kaip glaudžiai tarpusavyje susiję fizinis kūnas ir žmogaus psichika. Pacientų gydymui jis stengėsi pasitelkti ligonio valią, drąsą, protą ir jausmus. Teigiamos emocijos skatina realius fizinius pokyčius, kurie pagerina sveikatą, kūno fizinę būseną.

Stresas – tarytum ligos palydovas, jis gali įvairiai mus paveikti. Kiekvienas skirtingai išgyvena sunkias akimirkas – vieni tyliai savyje, kiti kaltindami likimą ir pykdami ant artimųjų, treti ieškodami racionalios išeities. Esame skirtingi: vieni jautresni, taigi greičiau patiriame stresą, kiti – ramesni. Savo prigimties beveik negalime pakeisti. Be to, skiriasi ir aplinka, kurioje gyvename, ir mus supantys žmonės. Streso stiprumą lemia mūsų būdas bei aplinka. Streso įveikimas – tai nuolatinė sąveika tarp individo ir probleminės situacijos. Kaip valdyti stresą?

Vienas iš veiksmingiausių ir sveikiausių streso įveikimo būdų – relaksacijos pratybos.

Šių pratybų metu žmogus išmoksta valingai atsipalaiduoti. Reguliariai praktikuojantis, atkuriami fiziologiniai ir psichologiniai organizmo resursai, todėl pagerėja fizinė ir psichologinė savijauta, žmogus jaučia mažiau nerimo, labiau pasitiki savimi.

Seminarą ves psichologė Diana Batutienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai