Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Mielomos diena

Renginys „Mielomos diena“ vyks 2018 m. spalio 26 d. viešbutyje „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius. Pradžia 10 val.

2018 m. spalio 26 d., penktadienį, kviečiame visus mielomine liga ir amiloidoze sergančius žmones ir jų artimuosius dalyvauti edukaciniame renginyje „Mielomos diena“.

Mielomą ir amoloidozę galima sėkmingai gydyti sustabdant ligos progresavimą, kontroliuojant simptomus ir pagerinant gyvenimo kokybę, todėl svarbu nuolat domėtis mielomos gydymo naujienomis ir gilinti žinias apie ligą.

Renginys „Mielomos diena“ vyks 2018 m. spalio 26 d. viešbutyje „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius. Pradžia 10 val. Renginys yra nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Registruotis į renginį galime užpildant registracijos formą internetu, el. paštu: registracija@kraujas.lt arba telefonu 8-687-40952. Registruotis į renginį galima iki spalio 22 d.

RENGINIO „MIELOMOS DIENA“ PROGRAMA

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai