Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nuotolinis seminaras „Diagnozė vėžys: ar suserga tik kūnas?“

  • Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.
  • Seminaras yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.
  • Seminaras vyks: 2022 m. lapkričio 17 d., ketvirtadienį.
  • Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.
  • Visiems užsiregistravusiems dalyviams el. paštu bus atsiųsta seminaro transliacijos nuoroda lapkričio 16 d. Seminaras bus transliuojamas visą dieną nuo 09:00 val., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.

Susidūrimas su onkologinės ligos diagnoze visada yra netikėta situacija, kuri sukelia daugybę naujų išgyvenimų, minčių ir patirčių. Žmonės pasakoja, kad dažniausiai nesijaučia ligoniais, tačiau nuolatiniai vizitai pas gydytojus, medicininės intervencijos, tyrimai ir gydymas ne retai priverčia suabejoti savimi ir savo kūno galimybėmis gyti. Jau kurį laiką mokslo ir medicinos pasaulyje ne paslaptis, kad visi fiziologiniai procesai veikia protą, o visi psichologiniai procesai veikia kūną. Todėl dažnai girdime, kad jie (kūnas ir protas) yra ne du, o vienas vientisas darinys. Tikėtina, kad remiantis šiais atradimais gimė ir tokios skambios frazės kaip „sveikame kūne – sveika siela“ arba „pozityvus mąstymas – sveikatos ir gerovės šaltinis“. Tačiau kasdieniame gyvenime nutinka ir taip, kad net sveikame ar sveikstančiame šviesaus proto kūne gali gyventi pasimetęs ir nelaimingas žmogus. Atrodo neteisinga, tiesa?

Bet pagalvokime kitaip. Jei žmogų palygintume su pačiu prabangiausiu automobiliu arba naujausiu keleiviniu lėktuvu. Natūralu, kad norint sklandžios kelionės mūsų transporto priemonė turi būti ne tik techniškai tvarkinga. Tikėtina, kad kelionė smarkiai priklauso nuo to, kiek įgudęs yra vairuotojas ar pilotas. Bet kas, jei kelionę pradėsime tuščiu degalų baku? Arba be vairuotojo? Prakiurusia padanga? Savaime suprantama, tiesa?

Kūnas, protas ir jausmai – tarsi trys pagrindinės mūsų gyvenimo, gyvybės ir gyvasties komponentės. Susipinančios, paklūstančios ir viena kitą papildančios, viena nuo kitos priklausančios. Lygiai taip, kaip vienas nuo kito priklauso automobilis, vairuotojas ir kuras. Bet kas nutinka, kai paliečia liga? Kuris iš šių komponentų susilpnėja? Kurio iš jų mums labiausiai reikia?

Į šiuos ir visus kitus klausimus atsakymų Jus ieškoti kviečiame seminare „Diagnozė vėžys: ar suserga tik kūnas?“. Čia pamėginsime suprasti, kas nutinka suautomobiliu, vairuotoju ir kur dingsta kuras, kai paliečia liga.

  • Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.
  • Dalyvavimas seminare yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija iki lapkričio 15 d.
  • Seminaras yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai