Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nuotolinis užsiėmimų ciklas „Ryšyje”

  • Laikas: nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, ketvirtadieniais nuo 17:30 iki 19:00 val.
  • Grupės pradžia: 2021 m. vasario 11 d. (ketvirtadienis).
  • Grupės susitikimai vyks: vasario 11, 18, 25; kovo 4, 10, 18, 25; balandžio 1 dienomis.
  • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių. Grupė uždara, tad svarbu, jog užsiregistravę dalyviai galėtų dalyvauti visuose ar bent jau daugumoje susitikimų.
  • Užsiėmimus ves psichologė Eglė Urbutienė, turinti 10 metų darbo patirtį onkologijos srityje.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA.

Nuotolinis 8 užsiėmimų ciklas „Ryšyje” nuo vasario 11 d., skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

„Šis pandemijos laikotarpis – tai laikas, kai daugiau būname su savimi, o ne su kitais. Visi ilgimės gyvų susitikimų, pokalbių, apkabinimų, ryšio. Atviro, tikro, nuoširdaus, praturtinančio, kuriame galėtume keistis skauduliais, džiaugsmais, pamokomis, patirtimis. Šie užsiėmimai, mano nuomone, puiki galimybė bent šiek tiek sumažinti tą visų jaučiamą ryšio poreikį, drauge su bendro likimo draugais bei manimi pakalbėti aktualiomis, kartais labai jautriomis temomis apie ligos paliestą kūną, šiame laikotarpyje kylančias emocijas bei mintis, santykius su kitais bei savimi:

  • Kaip sumažinti jaučiamą įtampą susirgus onkologine liga, gydantis ar jau po gydymo?
  • Kaip gyventi su kylančiomis baimėmis bei palaikyti šviesią viltį, kai, atrodo, viduje tamsu?
  • Kaip ugdyti atjautą sau bei kitiems?
  • Kaip surasti tuos prasmės šaltinius savo gyvenime, kurie sustiprintų norą visavertiškai gyventi net sunkiausiomis aplinkybėmis?
  • Kaip palaikyti atvirus, vienas kitą palaikančius santykius su Jums svarbiais žmonėmis?

Mano vienos pacientės žodžiais, „viltis atsirado, kai pradėjome kalbėtis“, tad labai kviečiu į pokalbius, kuriuose, tikiu, kartu atrasime vilties, stiprybės, atjautos ir palaikymo šiame laike.“

Nuoširdžiai,
Eglė Urbutienė

Nuotolinio užsiėmimų ciklo susitikimai vyks naudojant programą „Microsoft teams“. Svarbu, kad norintys dalyvauti turėtų galimybę prisijungti prie užsiėmimų su vaizdu ir garsu. Prisijungimo informacija dalyviams bus išsiųsta jų nurodytu el. pašto adresu.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai