Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Onkologinės ligos patirties priėmimas pasitelkiant sąmoningo dėmesingumo praktikas: 9 užsiėmimų ciklas

 • Būtina išankstinė registracija iki rugpjūčio 26 d. 17 val.
 • Užsiėmimų ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.
 • Nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, pirmadieniais nuo 18:00 iki 20:00 val. programoje „Microsoft Teams“.
 • Grupės pradžia: 2021 m. rugpjūčio 30 d. (pirmadienis).
 • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.
 • Užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA.

Didžiąja dalimi to, kaip mes jaučiamės, lemia ne patys įvykiai, kurie mums nutinka, o tai, kaip mes šiuos įvykius suvokiame ir interpretuojame. Labai dažnai mes įvykius esame išmokę interpretuoti ne savo naudai: mintyse nupiešdami blogiausius scenarijus, kurie mums gali nutikti, nors niekada nenutiko, įsivaizduodami baisiausias situacijas, į kurias galimai pateksime. Onkologinė liga mūsų vaizduotėje neretai yra sukuriama kaip stipri, galinga, nekontroliuojama, griaunanti jėga, prieš kurią jaučiamės bejėgiai, išsigandę, pasimetę ir nežinantys, kaip sau padėti sumažinti jaučiamą įtampą, kaip prisidėti prie sveikimo ir geresnių gydymo rezultatų.

Užsiėmimų metu pasitelkiant sąmoningo dėmesingumo praktikas turėsite galimybę geriau pažinti save ir su Jūsų kūnu vykstančius procesus, suvokti realybę tokią, kokia ji yra iš tiesų, neiškreipiant vaizduotės ir minčių, su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų. Sąmoningo dėmesingumo praktikos – tai metodas, kuris gali padėti pažvelgti, kokiame minčių chaose mes gyvename ir kokią įtaką mūsų mintys turi mūsų elgesiui bei savijautai. Kartais protas mus įsuka į minčių sūkurį, apsunkindamas gyvenimą labiau nei būtina. Tad išlaisvindami savo mintis mokysimės pajungti savo vaizduotę priimti tai, kas vyksta – su meile, atjauta, dėkingumu sau, su pasitikėjimu ir tvirtumu.

Tęstinis 9 užsiėmimų ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.

Būtina išankstinė registracija iki rugpjūčio 26 d. 17 val.

 • Prieš grupės užsiėmimą su užsiregistravusiais dalyviais nurodytais kontaktais bus susisiekta asmeniškai tikslu aptarti lūkesčius grupės užsiėmimams.
 • Nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, pirmadieniais nuo 18:00 iki 20:00 val. programoje „Microsoft Teams“.
 • Grupės pradžia: 2021 m. rugpjūčio 30 d. (pirmadienis).
 • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.
 • Užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

Užsiėmimų ciklą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai