Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Praktiniai seminarai Klaipėdoje: sveikatingumo planas ir kūno stiprinimas

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. gruodžio 9 d. (šeštadienį), nuo 10 iki 15 val.

Seminaras vyks: Liepojos g. 45, Klaipėda, Klaipėdos jūrininkų ligoninės salė (1 aukštas).

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. gruodžio 9 d. (šeštadienį), Klaipėdoje kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Sveikatingumo plano kūrimas po onkologinės ligos ir fizinio kūno stiprinimas”, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. prasidės seminaras „Sveikatingumo plano kūrimas po onkologinės ligos“.

Sveikatos kokybei dažnai įtakos turi tokie veiksniai kaip psichosocialinė aplinka (svarbu kokie žmonės mus supa, su kuo ir kaip bendraujame), gyvenamoji aplinka (sąlygos, žmonės t.y. palanki mūsų sveikatai ar atvirkščiai), sveikatos stiprinimo strategijos (mityba, fizinis aktyvumas, dvasinis tobulėjimas, psichologinė būklė). Gydytojai ir kiti medikai daro viską, kas nuo jų priklauso, kad mums būtų geriau. Tačiau dažnai vien tik jų pagalbos nepakanka. Už savo sveikatą esame ir turime būti atsakingi ir mes patys. Atsižvelgiant į veiksnius darančius įtaką mūsų sveikatai, galime susikurti planą, kuris būtų lyg kelrodė žvaigždė, kurio laikydamiesi siektumėme palankios mums sveikatos. Šioje paskaitoje kartu ir kursime sveikatingumo planą, kalbėsimės kaip jo laikytis bei kokią naudą jis mums duoda.

Seminarą ves psichologė Ina Valeckienė.

12.30 val. paskaita „Praktiniai patarimai, kaip padėti savo kūnui sustiprėti“.

Visuomenėje ir spaudoje vyrauja įvairi informacija koks fizinis aktyvumas yra rekomenduojamas sergant onkologine liga. Neretai pateikiama informacija tampa dviprasmiškai suprantama ir klaidinančia, todėl žmogus pradeda vengti judėjimo ir išsivysto judesio baimė. Ar judėjimas gali būti žalojantis faktorius sergant onkologine liga? Koks judėjimas yra indikuotinas jau palatoje ir sugrįžus į namus po terapijos? Paskaitos metu susipažinsite su fizinio aktyvumo sąvoka. Koks tipas ir krūvio intensyvumas yra rekomenduojamas. Kalbėsime ne tik apie teorinę fizinio aktyvumo naudą bei koks judėjimas ar mankštų programa yra efektyviausia, bet ir išmėginsime visa tai praktiškai kartu su kineziterapeutu, fizinės medicinos ir reabilitacijos komandos nariu.

Seminarą ves: teorinė dalis – kineziterapeutė Jurgita Eitavičiūtė, praktikinė – kineziterapeutė Inga Rainytė.

Seminaro dalyvių prašome būti apsirengus judesių nevaržančią aprangą.

Seminaras vyks: Liepojos g. 45, Klaipėda, Klaipėdos jūrininkų ligoninės salė (1 aukštas).

Laikas: nuo 10 iki 15 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai