Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Praktiniai seminarai Šiauliuose: onkologinės ligos poveikis asmenybei ir sveikos mitybos principai

Seminaro laikas: 2018 m. spalio 20 d. (šeštadienį), nuo 10 val. iki 15 val.

Seminarai vyks: Respublikinės Šiaulių ligoninės onkologijos klinikoje, Administracijos salėje, 2-ame aukšte (Darželio g. 10, Šiauliai).

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. spalio 20 d. (šeštadienį) Šiauliuose kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Onkologinės ligos poveikis asmenybei“ bei „Sveikos mitybos principai onkologiniams pacientams“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. prasidės seminaras „Onkologinės ligos poveikis asmenybei“.

Šios paskaitos metu kalbėsime apie savo fizinius ir emocinius pokyčius. Apie tai, kaip jaučiame, matome suvokiame save ir aplinkinius, įtakojami onkologinės ligos. Atliksime praktines užduotis, padėsiančias geriau suprasti, suvokti, pajausti ir pažinti save ir kartu ieškosime stiprybių, slypinčių giliai mumyse.

Seminarą ves psichologė Ina Valeckienė.

12.30 val. prasidės seminaras „Sveikos mitybos principai onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems“.

Klausimas – ką valgyti ir kaip valgyti? – yra vienas iš tų, kurie sukasi onkologine liga sergančių pacientų bei jų artimųjų mintyse ne tik ruošiantis gydymui ar gydymosi metu, bet ir pasveikus.

Šiame seminare kalbėsime apie mokslu pagrįstą mitybą, kuri gali padėti sergant onkologinėmis ligomis. Sveikas gyvenimo ir mitybos būdas yra bene vienas svarbiausių dalykų, galinčių pagerinti gyvenimo kokybę ir savijautą, padėti greičiau atgauti jėgas. Kalbėsime apie konkrečius maisto produktus, patvirtintus klinikiniais tyrimais bei apie bendrą mitybos kokybę.

Kokie maisto produktai gydo ir saugo? Kaip gaminti maistą, kad jame išliktų kuo daugiau vertingų medžiagų? Kaip maistas tiesiogiai veikia onkologines ligas? Šiuos ir dar daugiau klausimų aptarsime seminaro metu.

Seminarą ves homeopatė ir gydomosios mitybos specialistė Deimantė Rapalytė.

Seminaras vyks: Respublikinės Šiaulių ligoninės onkologijos klinikoje, Administracijos salėje, 2-ame aukšte (Darželio g. 10, Šiauliai).

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas

prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai