Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Praktinis dviejų temų seminaras Kaune: krizinių išgyvenimų įveika ir pagalba chemoterapijos metu

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaro laikas: 2017 m. lapkričio 25 d., pradžia 10 val.

Seminaras vyks: Mokomajame laboratorijos korpuse (MLK) 110 aud. (1 a.), šalia Kauno klinikų Konsultacinės poliklinikos., Eivenių g. 4.

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. lapkričio 25 d. (šeštadienį) Kaune kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. Kriziniai išgyvenimai, susidūrus su onkologine liga – jų įveika.

Susirgus onkologine liga dauguma žmonių išgyvena stiprų stresą: „Nejaugi tai vyksta su manimi? Toks jausmas tarsi tai būtų blogas sapnas“, „Negaliu patikėti, kad iš tikrųjų sergu“, „Man taip baisu dėl ateities: ar pasveiksiu? kaip gyvensiu?“, „Toks jausmas, kad daugiau niekada nebegalėsiu šypsotis ir būti laimingu ir t.t. Šis stresas tęsiasi ir gydymui pasibaigus, pasireikšdamas kartas nuo karto aplankančia baime, kad liga gali atsinaujinti.

Seminaro metu kalbėsime apie kūno ir psichikos ryšį streso metu, aptarsime, kaip mūsų mintys įtakoja fizinius kūno pojūčius bei jausmus, pristatysime įvairiausius atsipalaidavimo būdus, padedančius sumažinti išgyvenamą stresą.

Seminarą ves psichologė, psichoterapeutė, LSMU Sveikatos psichologijos katedros lektorė, doktorantė Irina Banienė.

13 val. Kaip padėti sau chemoterapijos metu.

Chemoterapinis gydymas skiriamas vėžiu sergantiems žmonėms. Tai  viena svarbiausių  vėžio  gydymo dalių ir, ko gero, labiausiai gąsdinanti. Žodis ,,chemoterapija‘‘ iškart nuteikia neigiamai ir asocijuojasi su pykinimu ir, žinoma, slenkančiais plaukais. Taigi, kiek šios baimės yra paremtos mitais? Šiame seminare bus aptariami būdai  kaip padėti sau chemoterapinio gydymo metu ir atrasti geriausią sprendimą pasikeitus  santykiams su šeima, aplinkiniais, kaip įtakoti ir išspręsti problemas susijusias su darbu, emocijomis, kaip pakeisti  mitybą ir fizinį krūvį, apžvelgti, kiek svarbūs netradiciniai gydymo metodai – akupunktūra, žoliniai preparatai, mitybos papildai.

Seminarą ves Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Onkologijos Instituto docentė, Kauno onkologijos ligoninės Konservatyvios onkologijos skyriaus vadovė Sigita Liutkauskienė.

Seminaras vyks: Mokomajame laboratorijos korpuse (MLK) 110 aud. (1 a.), šalia Kauno klinikų Konsultacinės poliklinikos., Eivenių g. 4.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai