Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminarai Kaune: Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos ir mityba sergant onkologine liga

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: Mokomajame laboratorijos korpuse (MLK) 110 aud. (1 a.), šalia Kauno klinikų Konsultacinės poliklinikos., Eivenių g. 4.

RENGINYS ĮVYKO.

Gruodžio 9 d. (šeštadienį) Kaune kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Dėmesingo įsisąmoninimo (ang.mindfulness) praktikos ir mityba sergant onkologine liga“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. „Dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) praktikos sergant onkologine liga“

Moksliniai tyrimais yra įrodyta, kad dėmesingo įsisąmoninimo praktikavimas padeda žmogui padidinti atsparumą stresinėms, diskomfortą ar skausmą keliančioms patirtims bei pagerinti bendrą funkcionavimą. Padeda geriau suvokti save ir savo jausmus, tvarkytis su nuolatiniu diskomfortu, kuo dažniau jausti pasitenkinimą.

Užsiėmimo metu susipažinsime su svarbiausiais įsisąmoninimu pagrįsto streso valdymo (ang. Mindfulness-based stress reduction (MBSR)) principais, taikomomis technikomis, lavinsime savo gebėjimus būti „čia ir dabar“, koncentruoti dėmesį, įsisamoninti savo mintys, emocijas, jausmus, kūno pojūčius.

Seminarą ves psichologė, psichoterapeutė, LSMU Sveikatos psichologijos katedros lektorė, doktorantė Irina Banienė.

13 val. „Mityba sergant onkologine liga“

Tinkama mityba – labai svarbi vėžio gydymo dalis. Gerai subalansuotas maitinimasis iki gydymo, gydymo metu ir po gydymo gali padėti jaustis geriau ir stipriau, pagerinti gydymo efektą bei jo rezultatus. Bloga mitybos būklė siejama sublogesnėmis ligos išeitimis ir komplikacijomis.

Seminaro metu gydytoja dietologė aptars mitybos principus, kurių patartina laikytis sergant onkologinėmis ligomis, papasakos kokie šalutiniai poveikiai lydi onkologinėmis ligomis sergančius ligonius: kas yra įprasta, o dėl ko reikia sunerimti? Kodėl svarbu išvengti mitybos nepankamumo ir kaip jį gydyti? Taip pat gydytojai galėsite užduoti ir savo rūpimus klausimus.

Seminarą ves gydytoja dietologė Dovilė Urbanavičiūtė.

Seminaras vyks: Mokomajame laboratorijos korpuse (MLK) 110 aud. (1 a.), šalia Kauno klinikų Konsultacinės poliklinikos., Eivenių g. 4.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai