Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminarai Panevėžyje: mityba bei pagrindinės baimės ir nerimą keliantys dalykai

Seminaras vyks: Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys).

Data ir laikas: 2018 m. rugsėjo 29 d., nuo 10 iki 15 val.

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. rugsėjo 29 d. (šeštadienį) Panevežyje kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Mityba susirgus onkologine liga“ ir „Pagrindinės baimės ir nerimą keliantys dalykai onkologinės ligos akivaizdoje“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. „Mityba susirgus onkologine liga“.

Jau ne vienas mokslinis tyrimas yra patvirtinęs mitybos svarbumą tiek onkologinės ligos prevencijos, tiek gijimo procesams. Seminaro metu bus suteikiama informacija, kaip reikėtų maitintis prieš gydymą chemoterapija, radiacija ar operaciją bei kokia mityba turėtų būti po šių procedūrų, kad organizmas galėtų greičiau atsistatyti.

Taip pat bus aptariama, kaip mitybos pagalba galima sumažinti šalutinius poveikius, tokius kaip viduriavimas, vidurių užkietėjimas, žaizdelės burnoje, sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje, anemija ir kitus, atsiradusius po gydymo chemoterapija, radiacija ar operacijos.

Seminarą ves mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė.

12.30 val. „Pagrindinės baimės ir nerimą keliantys dalykai onkologinės ligos akivaizdoje“.

Šiuolaikinėje visuomenėje vyrauja daug paaiškinimų, kodėl susergama įvairiomis ligomis. Psichosomatinė medicina aiškina, kad neigiamos emocijos ir išgyvenimai gali sukelti įvairiausius negalavimus, tai reiškia, kad psiche (iš gr. siela) ir soma (iš gr. kūnas) yra neatskiriami ir daro įtaką vienas kito būsenoms.

Daug įvairių psichologijos krypčių atstovų tyrinėja, aprašo ir pateikia būdus, kaip galima padėti sumažinti įtampą, kylančią sužinojus sunkių ligų diagnozę. Dažniausiai tokios diagnozės iššaukia mirties baimę, išgyvenama netektis savęs kaip asmenybės, kaip sveiko žmogaus, neretai perkainojamos vertybės, pradedama ieškoti gyvenimo prasmės ir būdų, kaip priimti ligą.

Seminaro metu aptarsime kaip susitikti su baimėmis ir nerimo šaltiniais, diagnozavus onkologinę ligą bei pabandysime atsakyti į svarbiausius kylančius klausimus, adresuotus psichologijos teorijai ir praktikai.

Seminarą ves psichologė Renata Gataveckaitė.

* * * * * * * * *

Seminaras vyks: Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės – Bitės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys).

Laikas: nuo 10 iki 15 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas

prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai