Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Chemoterapijos įveikos būdai: kaip padėti sau ir artimajam“

RENGINYS ĮVYKO.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Laikas: 2017 m. rugpjūčio 22 d., antradienį, 17 val.

RENGINYS ĮVYKO.

Asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia rugpjūčio 22 d., antradienį, 17 val. dalyvauti seminare „Chemoterapijos įveikos būdai: kaip padėti sau ir artimajam“.

Chemoterapija veikia ne tik vėžines ląsteles, bet ir kitas greitai besidalinančias organizmo ląsteles, todėl pacientai chemoterapinio gydymo metu patiria įvairių šalutinių reiškinių, tokių kaip pykinimas, plaukų slinkimas, vėmimas, kraujo rodiklių pablogėjimas ir panašiai. Nepageidaujamas chemoterapijos poveikis yra viena iš pagrindinių priežasčių kodėl nemaža dalis pacientų prieš gydymą jaučia nerimą ir baimę.

Seminaro metu aptarsime dažniausius chemoterapijos metu patiriamus šalutinius reiškinius ir pakalbėsime apie priemones, kurios gydymo metu padeda pašalinti ar susilpninti nepageidaujamą gydymo poveikį.

Seminarą ves: VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė Rita Čekauskienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ ir „Onkopsichologijos ir komunikacijos centro“ patalpose, adresu Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai