Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Kaip susigrąžinti tikėjimą, viltį ir prasmę?“

Data ir laikas: 2018 m. rugsėjo 26 d.,  17.00 val.

Vieta: Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

RENGINYS ĮVYKO.

Į prasmę orientuota psichoterapija onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybei gerinti.

2018 m. rugsėjo 26 d. (trečiadienį), 17.00 val., asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti į prasmę orientuotoje psichoterapijoje „Kaip susigrąžinti tikėjimą, viltį ir prasmę?“, skirtoje onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybei gerinti.

Gyvenimo prasmės negalime apibrėžti keliais žodžiais, kiekvienas tai supranta vis kitaip, kiekvienas turi savo gyvenimo prasmę. Liga daugeliui asocijuojasi su gyvenimo prasmės praradimu, tarytumei viskas nutolsta, gyvenimas netenka spalvų, žmogų užlieja beribės beprasmybės jausmas, kurį lydi tuštumos pojūtis.

Austrų psichoterapeutas Viktoras Franklis, išgyvenęs koncentracijos stovyklos baisumus, sugebėjo sau ir kitiems padėti surasti gyvenimo prasmę visiškame beviltiškume. V. Franklis daug kalba apie beprasmybės jausmą, vis labiau įsibraunantį į mūsų gyvenimus, ir apie tai, kaip galima susigrąžinti tikėjimą, viltį ir prasmę. Jo sukurtas logoterapijos metodas akcentuoja gyvenimo prasmės ieškojimo svarbą ir siūlo tam tikslui skirtus psichoterapinės pagalbos instrumentus. Nėra jokių gyvenimo aplinkybių, kurios būtų išties beprasmės. Tariamai neigiamus žmogiškosios egzistencijos aspektus, ypač tragiškąją kančios, kaltės ir mirties triadą, galima paversti kažkuo teigiamu, paversti laimėjimu, jei pasitinkame jas derama nuostata ir laikysena.

Seminarą ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai