Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras Kaune: mityba ir kūno stiprinimas sergant onkologine liga

Seminaras vyks: Best Western „Santaka“ viešbutyje, „Židinio“ salėje, J. Gruodžio g. 21, Kaunas.

Data ir laikas: 2018 m. rugsėjo 15 d. nuo 10 iki 15 val.

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. rugsėjo 15 d. (šeštadienį) Kaune kviečiame dalyvauti dviejų temų praktiniame seminare „Mityba ir kūno stiprinimas sergant onkologine liga“, kuris skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

10 val. „Mityba sergant onkologine liga“.

Jau ne vienas mokslinis tyrimas yra patvirtinęs mitybos svarbumą tiek onkologinės ligos prevencijos, tiek gijimo procesams. Seminaro metu bus suteikiama informacija, kaip reikėtų maitintis prieš gydymą chemoterapija, radiacija ar operaciją bei kokia mityba turėtų būti po šių procedūrų, kad organizmas galėtų greičiau atsistatyti.

Taip pat bus aptariama, kaip mitybos pagalba galima sumažinti šalutinius poveikius, tokius kaip viduriavimas, vidurių užkietėjimas, žaizdelės burnoje, sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje, anemija ir kitus, atsiradusius po gydymo chemoterapija, radiacija ar operacijos.

Seminarą ves mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė.

12:30 val. „Praktiniai patarimai, kaip padėti savo kūnui sustiprėti“.

Informacijos apie fizinį aktyvumą, sergant onkologine liga, galima rasti įvairios. Neretai pateikiama informacija tampa dviprasmiškai suprantama ir klaidinančia, todėl sunkią ligą įveikę arba besigydantys pacientai pradeda vengti judėjimo, išsivysto judesio baimė. Seminare kineziterapeutė  Odeta Vaičiulytė papasakos, kas yra fizinis aktyvumas, kokia yra fizinio aktyvumo nauda apskirtai – tiek sveikam, tiek onkologine liga sergančiam žmogui, koks fizinis aktyvumas yra rekomenduojamas sergant onkologine liga. Seminare aptarsime ne tik teorinę fizinio aktyvumo naudą bei koks judėjimas ar mankštų programa yra efektyviausia, bet ir su kineziterapeute išmėginsite nesudėtingų pratimų, kuriuos galėsite atlikti namuose.

Seminarą ves kineziterapeutė Odeta Vaičiulytė.

Seminaro dalyvių prašome būti apsirengus judesių nevaržančią aprangą.

* * * * * * * * *

Seminaras vyks: Best Western „Santaka“ viešbutyje, „Židinio“ salėje, J. Gruodžio g. 21, Kaunas.

Laikas: nuo 10 iki 15 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas

prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai