Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Sirgau ar sergu: kaip (iš)gyventi remisiją?

Seminaras vyks 2019 m.  gegužės 8 d., trečiadienį, 17:30 val.

Seminaro vieta: asociacija „Kraujas“, Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

RENGINYS ĮVYKO.

Kalbėdami apie onkologines ligas ne retai didžiausią dėmesį skiriame emocinėms reakcijoms sužinojus ligos diagnozę, laukiant ar patyrus operaciją, priimant chemoterapiją, radioterapiją ar einant bet kokiu kitu gydymo keliu ir, žinoma, ligai sugrįžus. Tačiau visame šiame kelyje ne retai užmirštame vieną ypatingai svarbų etapą – remisiją.

Nors iš pirmo žvilgsnio tai pagrindinis gydymo tikslas, tačiau apie emocinius išgyvenimus ją pasiekus vis dar kalbama labai mažai. Tarsi remisija pati savaime neturėtų teisės į mūsų gyvenimus atnešti chaoso ar sunkių išgyvenimų. Ir nors mokslininkų teigimu remisija yra pasiekiama tuomet, kai pravedus visą planuotą gydymą išnyksta ligos požymiai, tačiau ne retai iš remisiją pasiekusių žmonių galime išgirsti sakinį „aš sergu vėžiu“. Tačiau ar šis teiginys tikrai yra tiesa? Ar priėmus visą mums paskirtą gydymą vis dar sergame? Jei taip, tai ar galima pasveikti nuo vėžio? O jei išskirtume fizinį ir emocinį sveikimą, kaip būtų tuomet? Kai kurie remisiją pasiekę žmonės teigia, kad tai iš tiesų yra vienas svarbiausių onkologinės ligos paliestųjų laikas, kai baigiasi aktyvus gydymas ir prasideda tikrasis gijimo procesas, kuriame vienu iš sudėtingiausių tikslų tampa ne tik kūno, bet proto ir sielos sveikimas.

Gegužės 8 d., trečiadienį kviečiame Jus į seminarą „ Sirgau ar sergu: kaip (iš)gyventi remisiją?“, kuriame kalbėsime apie tai, kas vyksta pasibaigus gydymui. Ko galima tikėtis, kokie kyla pagrindiniai iššūkiai, kaip juos įveikti? Tačiau svarbiausia, pamėginsime kiekvienas sau atrasti atsakymą į klausimą „sergu ar vis tik sirgau ir dabar yra mano sveikimo laikas“.

Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17.30 val.

Norėdami dalyvauti registruokitės internetu arba siųskite SMS žinutę tel. 8 687 40 952.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.


Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai