Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.







Please leave this field empty.

Streso mažinimas relaksacijos pagalba

Data ir laikas: 2018 m. rugsėjo 12 d.,  17.00 val.

Vieta: Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

RENGINYS ĮVYKO.

2018 m. rugsėjo 12 d. (trečiadienį) 17.00 val., asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Streso mažinimas relaksacijos pagalba sergant onkologine liga“.

Stresas – tarytum ligos palydovas, jis gali įvairiai mus paveikti. Kiekvienas skirtingai išgyvena sunkias akimirkas – vieni tyliai savyje, kiti kaltindami likimą ir pykdami ant artimųjų, treti ieškodami racionalios išeities. Esame skirtingi: vieni jautresni, taigi greičiau patiriame stresą, kiti – ramesni. Savo prigimties beveik negalime pakeisti. Be to, skiriasi ir aplinka, kurioje gyvename, ir mus supantys žmonės. Streso stiprumą lemia mūsų būdas bei aplinka. Streso įveikimas – tai nuolatinė sąveika tarp individo ir probleminės situacijos. Kaip valdyti stresą?

Vienas iš veiksmingiausių ir sveikiausių streso įveikimo būdų – relaksacijos pratybos.

Šių pratybų metu žmogus išmoksta valingai atsipalaiduoti. Reguliariai praktikuojantis, atkuriami fiziologiniai ir psichologiniai organizmo resursai, todėl pagerėja fizinė ir psichologinė savijauta, žmogus jaučia mažiau nerimo, labiau pasitiki savimi.

Seminarą ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas

prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai