Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

„Sveikimo link: fizinė, psichologinė, socialinė ir dvasinė pusiausvyra“ – 8 užsiėmimų ciklas onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

RENGINYS ĮVYKO.

  • Laikas: grupės susitikimai vyks trečiadieniais, 1 kartą per savaitę nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).
  • Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilnius.
  • Grupės pradžia: 2018 m. balandžio 25 d. (trečiadienis).

RENGINYS ĮVYKO.

Asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti 8 užsiėmimų cikle „Sveikimo link: fizinė, psichologinė, socialinė ir dvasinė pusiausvyra“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

Struktūruotų užsiėmimų metu bus kalbama aktualiomis temomis baigus gydymą arba esant paliatyviose stadijose: kaip prisitaikyti prie kūno pokyčių ir negalios, kaip išvengti socialinės izoliacijos, vienišumo ir atskirties, kaip rūpintis savo emocine būsena, kuri gali padėti arba kliudyti adaptuojantis po gydymo, kaip tvarkytis su ligos atsinaujinimo baime, kaip bendrauti su savo artimaisiais, kaip išmokti prašyti kitų pagalbos bei gyventi kuo prasmingesnį gyvenimą su liga ar negalia.

Užsiėmimus ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Laikas: grupės susitikimai trečiadieniais, 1 kartą per savaitę nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilnius.

Grupės pradžia: balandžio 25 d. (trečiadienis).

Grupės dydis: 10 dalyvių.

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Užsiėmimus organizuoja asociacija „Kraujas“. Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai